Konkurs z Działania 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej

Już 22 czerwca 2016r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosi konkurs w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2010 z Działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałanie 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej

Planowany termin naboru wniosków: 22.06. – 21.07.2016r.

Dla kogo?

Mikroprzedsiębiorstwa i małe przedsiębiorstwa w formie spółki kapitałowej (przepisy kodeksu spółek handlowych), które pozytywnie zakończyły program inkubacji innowacyjnego pomysłu w ramach Poddziałania 1.1.1 POPW,tj. utworzyły produkt lub usługę w oparciu o opracowany i zweryfikowany rynkowo model biznesowy oraz otrzymały pozytywną rekomendację animatora Platformy startowej.

Miejsce realizacji projektu musi znajdować się na terytorium co najmniej jednego województwa makroregionu Polski Wschodniej.

Na co można uzyskać wsparcie?

Wsparcie polegać będzie na dofinansowaniu rozwoju start-upu – dotacja na początkową działalność firmy. Etap ten obejmuje wsparcie związane z wejściem produktu na rynek (pierwsza sprzedaż) i realizacją modelu biznesowego, opracowanego i przetestowanego w ramach Platformy startowej funkcjonującej na zasadach określonych dla Platform startowych dla nowych pomysłów. Celem wsparcia jest wprowadzenie produktu na rynek krajowy lub zagraniczny oraz systematyczne zwiększanie jego sprzedaży.

Poziom dofinansowania: 

Maksymalny % poziom dofinansowania: 85%
Minimalna wartość kosztów kwalifikowanych – 50 tys zł.
Maksymalna wartość dofinansowania – 800 tys zł.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących konkursu można znaleźć na stronie:

https://www.polskawschodnia.gov.pl/nabory/11-platformy-startowe-dla-nowych-pomyslow-112-rozwoj-startupow-w-polsce-wschodniej/

 ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ TAKŻE Z INNYMI OBSŁUGIWANYMI PRZEZ NAS KONKURSAMI!

http://aridotacje.pl/dotacje-dla-firm/

Źródło obrazu: Image courtesy of watcharakun at FreeDigitalPhotos.net

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *