Poradniki video

Multimedialne poradniki o dotacjach i pożyczkach unijnych prezentujące w przystępnej formie sposoby na pozyskanie dofinansowania dla wprowadzenia innowacji w firmie.

Dotacjomat FLESZ – odcinek 1

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z webinarium omawiającym szczegółowo, ale w bardzo przystępny sposób, bieżący konkurs unijny na prace badawczo-rozwojowe (B+R) w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój Działania 1.1, Poddziałanie

CZYTAJ WIĘCEJ
dotacje dla firm

Zobacz webinarium!

Szymon Gawryszczak, pomysłodawca i twórca serwisu internetowego skierowanego do polskich przedsiębiorców – Dotacjomatu.pl, zaprasza do zapoznania się z krótkim webinarium na temat konkursu Demonstrator ogłoszonego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny

CZYTAJ WIĘCEJ
Dotacjomat FLESZ – odcinek 1

Dotacjomat FLESZ – odcinek 1

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z webinarium omawiającym szczegółowo, ale w bardzo przystępny sposób, bieżący konkurs unijny na prace badawczo-rozwojowe (B+R) w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój Działania 1.1, Poddziałanie 1.1.1. W skrócie POIR 1.1.1, tzw. „Szybka Ścieżka”.

Zobacz webinarium!

Zobacz webinarium!

Szymon Gawryszczak, pomysłodawca i twórca serwisu internetowego skierowanego do polskich przedsiębiorców – Dotacjomatu.pl, zaprasza do zapoznania się z krótkim webinarium na temat konkursu Demonstrator ogłoszonego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (Poddziałanie 1.1.2).

NEWSLETTER

Kontakt

ul. Sokolnizcza 5/46
53-676 wrocław
tel. 71 366 08 77